top of page

Projekto partneriai

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras - Copy.png

VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras (Lietuva) daugiausia dėmesio skiria įvairiomis gyvenimo sąlygomis gyvenančių jaunuolių ugdymui, kuriuo siekiama juos integruoti į visuomenę ir įgalinti atsakingai orientuotis asmeniniame ir bendruomenės gyvenime. Kasmet teikiame socialines paslaugas ir mokymus daugiau nei 500 jaunų žmonių, o mūsų tinklas apima 2000 asmenų ir specialistų Šiaurės Lietuvoje. Bendradarbiaudami su įvairiomis jaunimo organizacijomis ir centrais, mokyklomis, sveikatos priežiūros ir globos įstaigomis, siūlome socialinio verslumo, darbo įgūdžių ir XXI amžiaus kompetencijų mokymus. Nacionaliniu mastu padedame NEET asmenims, įgyvendindami tokias iniciatyvas kaip mentorystės, koučingo, mokymų darbo vietoje programos. Mūsų „Atviroje jaunimo erdvėje“ 14-29 metų jaunuoliams siūlome profesinio orientavimo ir įgūdžių ugdymo galimybes, kad jie galėtų integruotis į darbą per socialines įmones ir remiamojo įdarbinimo paslaugas, siūlome pameistrystės mokymus, kad dalyviai įgytų įgūdžių ir kompetencijų.

Projekto koordinatorius

valo-valmennus.png

Valo-Valmennusyhdistys (Suomija) yra nacionalinė ne pelno siekianti, politiškai ir religiškai nesuinteresuota organizacija, įkurta 2016 m. Organizaciją sudaro daugiau nei 100 ekspertų (jaunimo darbuotojų, socialinių darbuotojų ir pedagogų), dirbančių įvairiuose Suomijos regionuose. Kasmet susitinka su daugiau kaip 3500 pažeidžiamų asmenų ir intensyviai dirba su daugiau kaip 1000 žmonių, iš kurių maždaug 80 % yra už švietimo ir darbo rinkos ribų, daugiau kaip 66 % kenčia nuo psichikos sveikatos ar priklausomybės problemų. Valo Valmennus misija - remti ir mokyti pažeidžiamiausius visuomenės narius, kad jie sėkmingai įsitvirtintų gyvenime, kuriame jų tikslai sveikatos, gerovės, užimtumo, būsto, šeimos ir (arba) draugų srityse būtų pasiekti. Pagrindinė tikslinė grupė - jauni suaugusieji iki 29 metų, kuriems kuriama neformaliojo ir savaiminio mokymosi aplinka bei patvirtinami įgūdžiai bei kompetencijos. 

logo.v2.png

SWOM (Nyderlandai) atstovauja įtraukią darbo rinką, kurioje visi turi lygias galimybes. Kadangi 2,4 mln. žmonių dėl negalios, kilmės ar įstatymų yra nustumti į šalį, dar reikia daug nuveikti. Siekiame šalinti kliūtis ir ugdyti talentus, nes kiekvienas turi ką pasiūlyti. Bendradarbiaudami su specialistais, darbdaviais ir politikos formuotojais, siekiame visuomenės, kurioje kiekvienas gali prisidėti ir klestėti. Turėdami patirties ir žinių, kurios yra esminis komponentas, siekiame kurti politiką ir sprendimus, kurie iš tiesų keičia padėtį. Mūsų misija prasidėjo nuo įkūrėjo Barto de Barto, kuris susidūrė su negalios iššūkiais ir nusprendė padėti kitiems. Dabar su šešiasdešimties kolegų komanda kasdien dirbame tam, kad pasaulis būtų įvairesnis ir įtraukesnis, kad kiekvienas turėtų galimybę dalyvauti.

Humak_logo_EN_wide_RGB_C.png

HUMAK (Suomija) teikia aukštąjį išsilavinimą daugiau nei 2.200 bakalauro ir magistrantūros studijų studentų, o jo personalą sudaro 130 ekspertų. 

Bendruomenės švietimo bakalauro ir magistro studijas, pavyzdžiui, bendruomenės švietimo srityje, baigė 5400 ekspertų, kurie dirba specialistais darbo su jaunimu, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenės plėtros darbo vietoje, nuotykių ir gamtos švietimo srityse. Humak yra visos šalies mastu veikiantis universitetas. Humak dalyvauja kaip strateginis partneris ir prisideda prie lygiavertės pilietinės visuomenės kūrimo kartu su regionine valdžia, savivaldybėmis ir NVO, vykdydamas apie 40 MTTP projektų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Humak misijos esmė - kartu su studentais, darbuotojais ir partneriais kurti humaniškesnį pasaulį, atitinkantį individų ir bendruomenių poreikius. Humak ugdo specialistus ir drąsina juos ginti žmones, žmogiškumą ir žmogaus teises. Humak prisideda prie bendruomeniškumo, prieinamumo ir gerovės kūrimo, sudarydamas sąlygas tvariam gyvenimui

EN_Co-fundedbytheEU_RGB_POS.png
bottom of page